• Неодамнешно
500Pcs/Тркалаат 8 Стилови Круг Флорални Ви Благодариме Налепници Свадба Партија рачно изработени Scrapbooking Подарок Пакување Печат Labels

500Pcs/Тркалаат 8 Стилови Круг Флорални Ви Благодариме Налепници Свадба Партија рачно изработени Scrapbooking

Buyers rating:
DEN 1447.20

Количина на стоки

◆Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани. ◆Налепница Дијаметар : стан.2.5 cm/0.98 во. ◆Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни. ◆Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе. ◆, Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива. 100% сосема нов и висок quality Features : На налепница печатени "Благодарам" зборовите на тоа, се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.Дијаметарот на една етикета налепница, што е за 2,5 cm/0.98 во.Дизајн на 8 модели и стилови за една ролна, шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Етикета Налепници само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Хартија + Лепило Sticker Sticker Дијаметар : стан.2.5 cm/0.98 in Color : Како слики shown Quantity : 1 Roll Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 500 Pcs/Тркалаат x Етикета Налепници.

Карактеристики на стоката

Material:
Paper + Adhesive Sticker
Sticker Diameter:
app.2.5cm/0.98in
Color:
As the pictures shown
Quantity:
1 Roll
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
500Pcs/Roll x Label Stickers :

Купувачи како што сакаат

Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница

★[Добар квалитет] Сите налепници во нашата продавница се направени од високо квалитетни ПВЦ, со точни и

DEN 167.04
Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76
800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б

DEN 287.76