• Неодамнешно
Almiao Среќен Роденден Налепници на Етикетата, Од 1,5 Инчи 500PCs Круг Среќен Роденден Налепници се Тркалаат за Партија Училиште Материјали Награда Календар Роденден Кар?

Almiao Среќен Роденден Налепници на Етикетата, Од 1,5 Инчи 500PCs Круг Среќен Роденден Налепници се Тркалаат

Buyers rating:
DEN 523.20

Количина на стоки

УБАВИ и ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Убава Среќен Роденден налепници етикети со букви во домот на фонтот.Тоа е Сјајот брендот и сјајот и ја доловува светлина многу добро, прави вашата свадба, партија подарок торба картички и изгледа поубаво и дава вашиот пакети слатка лични Среќен Роденден и сјај.ЕДИНСТВЕН НАЧИН за ДА се ЗАБЛАГОДАРАМ на КЛИЕНТИ - "Среќен Роденден" оди долг пат во градењето трајни односи.Леле нив со брилијантен налепници на вашата стока торби, пакување кутија, коверти и приходи.ЕДНОСТАВНО ТРГНИ & СТАП - Нашите налепници се само-лепило.Само излупете ги од ролна и се држи каде што сакате.Во тек е glassine хартија материјал ги прави полесно да се оддели.ВИСОК-КВАЛИТЕТ и ШИРОКО се КОРИСТИ – Овие премиум круг златна фолија Среќен Роденден налепници за бизнис се совршени за DIY подароци за гостите, рекламирање материјали, подобрување на подарок завиткување, декорирање wrappings, embellishing подароци, завиткување мали предмети, сувенири, дизајнирање картички, scrapbooking, како подарок налепници за пакети и парцели.Ако постои било каков проблем со производот, ние се обезбеди наплата или услуга за замена, ве молиме да бидат слободни да контакт.Almiao Среќен Роденден Налепници на Етикетата, Од 1,5 Инчи 500 PCs Круг Среќен Роденден Налепници се Тркалаат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76