• Неодамнешно
1.5 Среќен Божиќ Налепници Labels се Тркалаат,500 компјутери Круг Божиќ Ознаки,4 Дизајни за Божиќ Камион Дрво,Божиќ Gnomes (Зелен)

1.5 Среќен Божиќ Налепници Labels се Тркалаат,500 компјутери Круг Божиќ Ознаки,4 Дизајни за Божиќ Камион Дрво,Божиќ

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Пакет Содржина】 500 компјутери Среќен Божиќ налепници по тркалаат, доволни количини за вашиот Божиќ украси.Секој Божиќ налепница етикета мерка од 1,5 инчи во дијаметар. 【Различни Божиќ Стилови】Среќен Божиќ налепници се направени од високо квалитетни материјали, печатени со зборовите : "Среќен Божиќ" и 4 видови на различни модели, полн со Божиќ атмосфера.помош ќе се изрази благодарност и благодарни на своите гости, пријатели и семејството. 【Самолепливи】Овие подарок ознаки се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет лепило и се држи на стока, торби, пакување кутија, коверти и приливи или каде што сакате. 【Божиќ Декорација】 Божиќ декорација се совршени за Божиќ налепници, Божиќ подароци, одмор партија услуги за да се создаде весела празнична спомени. 【Широка Примена】Среќен Божиќ налепници може да се примени за да дом, канцеларија, пекарница, занаети, покани, ви благодариме картички, scrapbooking, занаети, канцелариски материјал и повеќе.Искажете вашето благословување на вашите пријатели и семејства со искрена и силна порака.Се применуваат за : Среќен Божиќ налепници може да се примени за да дом, канцеларија, пекарница, занаети, покани, ви благодариме картички, scrapbooking, занаети, канцелариски материјал и повеќе.Одлично за божиќ налепници, коверти, божиќни подароци, одмор партија услуги, мејлинг етикети и многу повеќе!Искажете вашето благословување на вашите пријатели и семејства со искрена и силна порака.Спецификации : Димензии : 1.5 инчи во дијаметар (38mm) Шема : 4 модели ,Божиќ камион дрво,gnomes Пакетот вклучува : 500 компјутери Среќен Божиќ налепници по ролна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б

DEN 287.76
Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76
Ноќта на вештерките Запечатување Налепница,ноќта на Вештерките Плашлив Налепници за ноќта на Вештерките Карактер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Запечатување Налепница,ноќта на Вештерките Плашлив Налепници за ноќта на Вештерките Карактер

Вредност пакет : 500 компјутери ноќта на Вештерките налепници со 8 различни дизајни, големо количество да

DEN 376.80