• Неодамнешно
Minilabel Пакет На 48 Северна Ирска Знаме, Печати , 40X20mm Овален Печат Етикети, Ulster Банер Налепници За Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи Или Картички

Minilabel Пакет На 48 Северна Ирска Знаме, Печати , 40X20mm Овален Печат Етикети, Ulster Банер Налепници За

Buyers rating:
DEN 112.08

Количина на стоки

Северна ирска - овален печат етикети.Ulster банер налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.Северна ирска знаме - овален печат labels ulster банер налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална количина : пакет од 48 налепници материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен Божиќ Налепница,4 Наизменични Дизајни,Мала Продавница Налепница,Мал Бизнис Налепница,Пакување Налепница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Божиќ Налепница,4 Наизменични Дизајни,Мала Продавница Налепница,Мал Бизнис Налепница,Пакување Налепница,

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 1778.40