• Неодамнешно
Minilabel Пакет На 48 Велс Знаме, Печати , 40X20mm Овален Печат Етикети, Велшки Змеј Налепници За Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи Или Картички

Minilabel Пакет На 48 Велс Знаме, Печати , 40X20mm Овален Печат Етикети, Велшки Змеј Налепници За Подарок Завиткување,

Buyers rating:
DEN 112.08

Количина на стоки

Велс знаме - овален печат етикети.Велшкиот змеј налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.Велс знаме - овален печат labels велшки змеј налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална количина : пакет од 48 налепници материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ноќта на вештерките Запечатување Налепница,ноќта на Вештерките Плашлив Налепници за ноќта на Вештерките Карактер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Запечатување Налепница,ноќта на Вештерките Плашлив Налепници за ноќта на Вештерките Карактер

Вредност пакет : 500 компјутери ноќта на Вештерките налепници со 8 различни дизајни, големо количество да

DEN 376.80