• Неодамнешно
Среќен Божиќ Налепница,4 Наизменични Дизајни,Мала Продавница Налепница,Мал Бизнис Налепница,Пакување Налепница, Ласерски Ви Благодариме Налепница ,500 Labels По Грбо?

Среќен Божиќ Налепница,4 Наизменични Дизајни,Мала Продавница Налепница,Мал Бизнис Налепница,Пакување Налепница,

Buyers rating:
DEN 1778.40

Количина на стоки

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 【СОВРШЕН ВИ се ЗАБЛАГОДАРАМ ЗА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ】 : Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна поракаБлагодарам за поддршката на мојот мал бизнис.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти. 【ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН】 : овие бизнис тркалаат налепници се дизајнирани со тркалезна форма, се одликува со Флеш боја и боја на налепница површината може да се промени под светлината, убави и привлечни; Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе. 【СИЛНА самолепливи НАЛЕПНИЦИ】 : Овие благодарам labels налепници се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.леле вашите лојални клиенти со природни ви благодариме налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти или дури и приходи.Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.Боја:боја Материјал : Само лепило Тежина : 4.49 оз ОБЛИК : се Тркалаат Широко Примена 1.Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна поракаБлагодарам за поддршката на мојот мал бизнис. 2.Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б

DEN 287.76
Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76
Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница

★[Добар квалитет] Сите налепници во нашата продавница се направени од високо квалитетни ПВЦ, со точни и

DEN 167.04