• Неодамнешно
Ти си Мојот Сонце Налепници 1.5 Сонце Налепница Среќен Mail Labels 500 Компјутери Испраќање на Сонце Вашиот Начин Тематските Ви Благодариме на Клиентите Благодарност Нале

Ти си Мојот Сонце Налепници 1.5 Сонце Налепница Среќен Mail Labels 500 Компјутери Испраќање на Сонце Вашиот

Buyers rating:
DEN 878.40

Количина на стоки

Ти си мојот сонце labels целосно 500 Компјутери Мал бизнис ви благодариме labels по ролна.Испраќање на Сонце Вашиот Начин Налепници доволни количини,погодна за пакување сонце кутија & превозот нега пакет и размислување за вас подароци.Секој среќен mail налепници мерки 1.5 инч во дијаметар.Сонцето тематските ви благодариме налепници essentials сонцето и облак форми кои ги координираат со Што Се Моето Сонце на партијата тема.Тие се совршени за девојка роденден услуги декорации, материјали.Сонце ви благодариме на клиентите благодарност налепници се отпечатат на високо-квалитетни лепило за хартија површина, сонце насмевка лице налепници се многу лесно да лупам и стап.Овие мали бизнис налепници даде професионална, единствена, и uplifting изглед на вашиот пакет, кој ќе се шири непосредна среќа по пристигнувањето.Сонце Налепници : Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и уникатен начин Ти си мојот сонце.Држи ги на кутии, пакети, коверти, mailers, разгледници, флаери или да ги користите како плик печатите на вашиот директна пошта.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти.Ви благодариме на Мал Бизнис Налепници се совршени за благодариме бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, запечатување кутија на сонце нега пакет, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе.Ти си Мојот Сонце Labels ГОЛЕМИНА : Налепници се од 1,5 Инчи. 500 Вкупно Мала Продавница ви Благодариме Налепници.Сонцето тематските ви благодариме налепници се совршени за роденден услуги декорации, материјали.ЛЕСЕН, ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : да се Држи цврсто и сигурно, не е лесно да падне.Само кора надвор од ролна, чисти или избришете ја површината и ставете го на место и притиснете го со малку притисок.Овие "благодарам" етикета налепници се лесно да кора или стап, и нема да падне лесно со висок квалитет на лепила.Изразат својата благодарност за вашето семејство и пријатели за присуство на партијата во стоковите кеси, кутии, парцели, и пликови.Совршен за наставниците, planners, занаети, партии, списанија, картони и други хартија изработка на проекти.Исто така, може да се примени и на windows, ѕидови, лаптопи, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Анимација Цртан филм Убавина Мотоцикл Багажникот Налепница Лаптоп Компјутер Фрижидер Скејтборд Велосипед Налепница

★[Добар квалитет] Сите налепници во нашата продавница се направени од високо квалитетни ПВЦ, со точни и

DEN 167.04