• Неодамнешно
Minilabel Пакет На 48 Cupcake Фоки , 40X20mm Овален Печат Етикети, Торта Налепници За Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи Или Картички

Minilabel Пакет На 48 Cupcake Фоки , 40X20mm Овален Печат Етикети, Торта Налепници За Подарок Завиткување, Подароци,

Buyers rating:
DEN 388.80

Количина на стоки

Cupcake - овален печат етикети.Торта налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.Cupcake - овален печат labels торта налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална количина : пакет од 48 налепници материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б

DEN 287.76