• Неодамнешно
Minilabel Пакет На 48 Cupcake Фоки , 40X20mm Овален Печат Етикети, Торта Налепници За Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи Или Картички

Minilabel Пакет На 48 Cupcake Фоки , 40X20mm Овален Печат Етикети, Торта Налепници За Подарок Завиткување, Подароци,

Buyers rating:
DEN 388.80

Количина на стоки

Cupcake - овален печат етикети.Торта налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.Cupcake - овален печат labels торта налепници за подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички или божиќ заптивки.Етикета големина : 40x20mm овална количина : пакет од 48 налепници материјал/лепило : целосна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат