• Неодамнешно
Ви благодариме Налепници се Тркалаат 500 персонални компјутери,1.0 Инчен Круг Етикета Налепници,8 Дизајни Lables Налепници за DIY Запечатување,Бизнис Пакување,Честитки, П

Ви благодариме Налепници се Тркалаат 500 персонални компјутери,1.0 Инчен Круг Етикета Налепници,8 Дизајни Lables

Buyers rating:
DEN 167.28

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 ролни / 500pcs Ви Благодариме Налепници со 8 различни цвеќиња дизајн, налепница со дијаметар од 2,5 см (1 инч).Премиум материјал : Овие налепници се направени од врвен квалитет материјал.Мека на допир, лесно кора и се држи од ролна.силно лепило за секоја етикета да трае долго на било која површина. 8 Уникатен Дизајн : Со повеќе бои и уникатен дизајн благодарам, дизајни со Благодариме печатени на секој налепница, му дава изглед на фолија за дополнителна жалба.Повеќе намени : Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Исто така, совршен за свадба, јубилеј, DIY колачиња и печење, и било која друга прилика.Широка примена : Цветни ви благодариме налепници се совршени за бизнис пакување, налепници се исто така погодни за онлајн продавници, производ етикети, занаетите, пакување, печење налепници, покана за свадба налепници, забулвам печати, итн.Материјал : Хартија.Тежина : 60g.Производ Големина : 1in/2.5 см во дијаметар.Пакет детали : 1 Ролна Ви Благодариме Налепница (500 парчиња во 8 стилови).Овие Цвет ви благодариме на етикети се идеални за родендени, свадби, куќа затоплување и бебето тушеви - Премија сјаен финиш и силно лепило подлога, го почитуваат и мазни површини како подарок кеси, пакети и пликови,честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива и др.Answer : ___________________________ Note : ви благодариме налепница се самолепливи, можете лесно може да кора исклучете ги и ставете ги на мазни површини, погодно да се отстрани без да остават остатоци и vestiges.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б

DEN 287.76