• Неодамнешно
600pcs Злато Врежана Восок Печат во Потрага на Срцето и Ви Благодарам Плик Фоки,самолепливи Персоналните Писмо Етикета Налепници за Свадба Бебе Туш Роденден на Малио?

600pcs Злато Врежана Восок Печат во Потрага на Срцето и Ви Благодарам Плик Фоки,самолепливи Персоналните Писмо

Buyers rating:
DEN 167.28

Количина на стоки

【Што е вклучена】300 компјутери x Злато Врежана Восок Печат во Потрага на Срцето Плик Фоки, 300pcs x Ви Благодариме Лепило Налепници(2 патен, 150pcs/патен).Секоја големина е околу 1.5 инчи. 【Повеќенаменски】Овие Злато Срцето и ви благодарам пломби се одлични за запечатување коверти за писма или за испраќање на персоналните покани да годишнината партија, свадба, или булчински туш, итн.Додаде уникатен допир на специјални нарачки, подарок кутии, ресторан приходи, партија услуги, перници и многу повеќе. 【Премиум Квалитет】Направени од злато foiled лепило хартија,налепници се само-лепило,можете да се држиме до каде што сакате декоративен печат. 【Одличен Дизајн】Врежана златна фолија печати функција на срцето форма или на зборови Ви Благодариме на сценариото фонт. 【Топол Однос】се Каже "Благодарам" во свој уникатен начин со избор на три pattens.Како топол поглед на гостите што ги прави да се чувствуваат почитувани и сакани. 2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

800 Парчиња Врежана Восок Печат Врежана Фолија Срцето Плик Печати Етикета Налепници за Свадба Плик Покана Декорација

Примена : може да се применува на срцето врежана восок печати на свадба покани, brithday картички, коверти, б�

DEN 287.76
Дипломирањето Налепници Круг Дипломирањето Партија Класа на 2021 Корист Labels 12 Модели Само Лепило Град Чоколадни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дипломирањето Налепници Круг Дипломирањето Партија Класа на 2021 Корист Labels 12 Модели Само Лепило Град Чоколадни

Пакетот Вклучува : 10 листови / 120 парчиња класа на 2021 дипломирањето налепници (60 парчиња на злато и 60 парч�

DEN 119.76
Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76