• Неодамнешно
OXO Добра Костец Про Вртливата нож за лупење

OXO Добра Костец Про Вртливата нож за лупење

Buyers rating:
DEN 358.80

Количина на стоки

Вртливата нож за лупење нуди чувствувате контрола кога пилинг деликатна овошје и срдечна зеленчук.Изградена на здрав, умре-фрлија цинк; екстра-закорави од не ' рѓосувачки челик сечилото останува остра.Не се лизга, contoured се справи со екстра тапацир за ергономски зафат.Остри eyer лесно ги отстранува флеки во една лажичка.Машина за миење садови безбедно; заменливи сечилото на располагање.Мали, непријатно се справува боли корисници' раце за време на повторливи задачи и потребна сила за да зафат; се Справува не flex за удобноста на Материјалите кои се користат се лизгава, особено кога е влажно Неефикасни ножеви со сиромашните сечење агли и острината сече јастиви делови на овошје и зеленчук, што резултира во значителни отпад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат