• Неодамнешно
STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси Романтична Рози, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување Пелена Бебе Пелени, костими за капе

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси Романтична Рози, Обновливи Може да се Користи како Складирање

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : се направени од водоотпорен и носат-отпорни, twill крпа, која може да се користи.Тоа е подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.Тоа не содржат BPA и е тестиран за да бидат безбедни за бебиња.Услугата животот е многу долго, и тоа е најдобар миење торба, патна торба, и козметички торба за патување.ДВОЈНО ПАТЕНТ : влажно и суво торба има две патент прегради на посебно суви и влажни предмети, еден патент оддел за валкани бански костуми perfect, и еден патент оддел за чиста облека, така што чисти алишта и валкани бански костуми perfect нема да се меша.Непречено патент го прави Тоа е многу погодно за вас да ги користите.Со рачка, тоа е лесно да се носат или да ја поправите тоа на пелена торба или шетач.LARDE КАПАЦИТЕТ : два пакети, голем големина може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски, костими за капење, итн.Мали парчиња се погодни за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.Тоа одговара на сите ваши потреби и да ги решава вашите проблеми на tidying до валкани или чиста облека.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Тоа може да се користи како голем патување мокра торба за пелена кеси, влажни спортски, toiletries, бебе производи и влажни костими за капење.Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, летни кампови, плажа, базени, спортски сали, итн., многу погодна за подароци за роднини и пријатели.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : STAYTOP донесува единствена DIY слика прилагодување.Кога го користите овој сува и влажна торба да одат надвор, на другите луѓе очи ќе се фокусира на вас и се чувствуваат многу добар-потрага и се допаѓа.Големина на : големи големина е 11.8 x14.2in, малата големина е 5.9x8.7in Лесна : 4.5 ОЗ Уникатен производ: STAYTOP влажни и суви торба хартија урина торба е направен од twill водоотпорен материјал, кој ефикасно изолатите влажна и сува, така што чисти алишта и валкана облека нема да се меша заедно.Непречено двојно патент е многу лесен за употреба, со сметководствената се справи со е многу удобен за носење.Тој е подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Тоа не содржат BPA и е тестиран за да бидат безбедни за бебиња.еколошки и обновливи, и има многу долг животен век.Тој е дневна потреба за мајки и доенчиња да одат надвор, патуваат, летни кампови, плажа, базени, спортски сали.Топло услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вашето задоволство е наша вечна потрага.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 215.76