• Неодамнешно
Пелена Торба Ранец,Мултифункционален Водоотпорен Породилно Nappy Торба за Мамо,TERZINI МЕЧКА Пелена Торба за Момчиња Девојчиња(Армија Зелено)

Пелена Торба Ранец,Мултифункционален Водоотпорен Породилно Nappy Торба за Мамо,TERZINI МЕЧКА Пелена Торба за

Buyers rating:
DEN 901.68

Количина на стоки

???????????????? ????????????'???????? ???????????? : Terzini Мечка шик пелена торба ранец големина : 15"X10.5"X7.5",волумен за 19 L, тоа не е премногу голема или премногу мала.Оваа пелена торба за бебе момче има многу организатор прегради,доволно пространа да ги зачувате повеќето од бебе работи.Тоа доаѓа со менување на мат s , татковци и babys потреби со пространа главната преграда.Секаде каде што и бебето се шета со Terzini Мечка пелена ранец, одржување на вашиот дејствуваат заедно, се повеќе џебови (14 во сите) да се одржи babys потреби, вклучувајќи мобилен телефон и поместена таблета џеб, четири-шише изолирани шише џеб, пелена џеб, и ткиво џеб.Дизајниран за удобност и флексибилност, се одликува со прилагодливи рамо ремени, зафат се справи и шетач кука.Секогаш кога ќе и бебето надвор,својот идеален партнер за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален

ЛЕСНО ДА се НОСАТ: Ранец дизајн на лесни,може да се ослободи вашиот рамо притисок и намалување на това

DEN 1418.40
Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален

ЛЕСНО ДА се НОСАТ: Ранец дизајн на лесни,може да се ослободи вашиот рамо притисок и намалување на това

DEN 2066.40