• Неодамнешно
Buggybop 4 во 1 Пелена Торба со Менување Станица, Bassinet Бебе-Торба Ранец – Мулти Цел Водоотпорен Конвертибилна Бебе Пелена Кеси Организатор со Менување на Подлога Ранец ?

Buggybop 4 во 1 Пелена Торба со Менување Станица, Bassinet Бебе-Торба Ранец – Мулти Цел Водоотпорен Конвертибилна

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Дизајниран за Вашето Бебе Essentials : Патувањето со детето е полесно со Buggybop 4-во-1 пелена торба!Со иновативни и практични дизајн, овој кабриолет бебе патна торба е мора да има за паметни родители.Се што Ви Треба : што е Нашата пренослив пелена менување станица организатор карактеристики обновено дизајн со многу практични додатоци, вклучувајќи sunshade, играчка бар, drawstring торба за влажна облека, и USB кабелот за полнење кој е во прилог на торба.Трајни и Сигурни Материјал : Ова пелена торба менување на подлога се направени од најлон, а издржливи и долготрајни материјал.Бебето пелена торба организаторот има тешки-должност патентите и засилен крои за повеќе практичност.Чувајте Вашиот Мал Ангел Чисти : голем пелена торба доаѓа со практична промена на подлога што ви овозможува да го смените вашиот kiddo е пелена насекаде.Тоа е супер меки и удобни за вашиот малку еден, но, исто така, лесно да се мијат.Бебе Туш Опција : да Добиете на овој практичен патување менување на подлога и пелена торба како внимателен присутни за родителите-да-се!Ги направат нивните животи полесно и да им помогне да се справи со новиот родителството начин на живот со практични и стилски додатоци кои ќе направат да се патува со нивното дете по едно парче торта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слободно Ранец Училиште Торба за Лаптоп Патување Ранци Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален

ЛЕСНО ДА се НОСАТ: Ранец дизајн на лесни,може да се ослободи вашиот рамо притисок и намалување на това�

DEN 1785.60