• Неодамнешно
Пелена Торба Ранец со Менување Станица, KUAK Преносни Бебе Кеси за Момчиња Девојка, Патување Водоотпорен Големи Nappy Торба со Bassinet Кревет Шетач Ремени, Бебе Подароци з?

Пелена Торба Ранец со Менување Станица, KUAK Преносни Бебе Кеси за Момчиња Девојка, Патување Водоотпорен Големи

Buyers rating:
DEN 1151.76

Количина на стоки

Надворешноста Усвојува Три Слоеви На Дише И Мека Катјонската Водоотпорен Материјал Ефикасно Да се Изолира Надворешни Вода И да се Осигура Безбедноста На Бебето Резерви.Доволно долго за дете до 70 цм висок за да легнете и да се добие добар ноќен сон. 【Преносни Количка за Креветчето】Пелена торба со количка за креветчето е лесно да се соберат, побрзо да се инсталира и да се отстрани со 2 количка за прачки.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Мулти-Функционални Ранец】Со голем капацитет и 12 независни џебови Пелена торба ранец има научно партиција, има една внатрешни работи патент џеб дека е водоотпорен за влажно брише, пелени или крпа, има 3 isulated џебови кои можат да го задржи бебето шишиња топло, има странични џебови за лесно хартија вадење и чадор, USB приклучок за полнење на мобилни телефони, еден назад анти-кражба џеб,рефлексивни лента дизајн на предната страна, итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат