• Неодамнешно
Вез Потпевнува Птици Диви Рози Dogrose Цвеќиња Пелена Ранец Шише За Вода Торба Промена Кеси

Вез Потпевнува Птици Диви Рози Dogrose Цвеќиња Пелена Ранец Шише За Вода Торба Промена Кеси

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

Ранец Големина : 10.6 Lx 7.8 Wx 14 H инчи.Голем Капацитет : 1 главни џеб и 2 странични џебови, 1 пред патент џеб и 4 внатрешни џебови.Има доволно простор за да се добие бебе и го суштинско значење нешто организирани, имајќи сè е во совршен ред.Разумен Дизајн : Донесување двојно патент дизајн со прилагодливи рамо ремени, Тоа е лесно да се земе она што ви треба додека отворање на патент, што е навистина добро кога го држите бебето во вашите раце.Прилагодливи рамо ремени спречи протегаат на вратот, се избегне повреда на рамената.Удобен и Лесен : Овој ранец може да се користи како бебе ранец, рачна ташна, или да се закачи на шетач за да ослободите вашите раце, што го прави идеален за долга прошетка со шетач.Мулти-функција : Вие не само што може да ги користат нашите торба како ранец или чанта за мајката/таткото, но, исто така, може да биде нормална ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување.Погодна за речиси сите активности на отворено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : направени од водоотпорен и носатотпорни, twill, еднократно, е подобра алтер�

DEN 215.76
Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Рози Ливчиња Мешани Црвено Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Рози Ливчиња Мешани Црвено Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1103.76