• Неодамнешно
Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Апстракт Птица Цвет Сина Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен Daypack Mummy Торба Породилно Торба 17 Инчи

Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Апстракт Птица Цвет Сина Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : производот материјал е направен од Twill Mutispandex, три-двострано печатење, три-двострано печатење,,трајни и здрав, и отпорност на кинење.Може ефикасно да се спречи вашите предмети од прашина и нечистотија.ЛЕСНО ДА се ОРГАНИЗИРА : Една од главните капацитет на кеса, два странични џебови, една пред патент џеб, четири мали кутиите на двата краја внатре, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се стави и да се земе.Празна торба може да издржи, Двојно патент дизајн, се чувствуваат удобно.Прилагодливи рамо.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 12.6 во(Л)×5.5 во(W)×17in(В), ранец може да биде удобно, висеше на грбот и рамениците.Можете да го користите различни големини на џеб завршувањето tools.Вашиот копчињата, мобилен телефон, паричник, итн.има многу простор.ПОГОДНА ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : Стилски, Мода и Класичен Дизајн, Погоден за сите пелена Торба,училишниот ранец, книга кеси, компјутер ранец, канцеларија ранец, Мама торба, пешачење ранец, кампување ранец, бизнис ранец.PERFEC ПОДАРОК : голема благодарност,божиќ, роденденот, на вљубените подарок за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Опис на производот : Kuizee ранец е направен од Mutispandex,Три-двострано печатење, трајни и стилски.Производ големина : 12.6 во(Л)×5.5 во(W)×17 во(В).Производ параметри : Една од главните капацитет на кеса, два странични џебови, една пред zip џеб, четири мали прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент за лесен пристап.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Прилагодливи рамо, рака.Голем капацитет.Поле на примена : училиште bookbag,пелена торба,книга кеси, студент ранец, компјутер ранец, канцеларија ранец, лаптоп и сл.забелешка:Поради разликата на мониторот на компјутерот, ние не може да биде одговорен за промена на бојата помеѓу актуелната производ и на екранот.Ве молиме дозволете една мала разлика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат