• Неодамнешно
Черепот Цветни Шема Розова Пелена Торба Nappy Ранец за Мама Тато, Патување Tote Породилно Nappy Кеси

Черепот Цветни Шема Розова Пелена Торба Nappy Ранец за Мама Тато, Патување Tote Породилно Nappy Кеси

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.6 L x 7.8 W x 14 H Инчи, Само 1.6 lb, Лесни. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, Мулти-Џеб Дизајн Чувајте ги Вашите Сите Работи Организирани, Оптимизација На Внатрешниот Простор.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Преносни Отворено Патување Дизајн-Можете Да се Префрлите На Бебето Пелена Торба Во Ранец Или Tote Чанта Слободно, Со Својот Удобен Рамо Ремени И Врвот се Справи со Дизајн.Ако Не Се Чувствува Заморен, Тоа Исто Така Може Да Висат На Шетач.Идеален За Многу Прилики Како Референци, Патува, Логорување И Други Активности На Отворено.Одличен Подарок За Мама Тато Да Се Направи Родителски Живот Полесно.УДОБЕН ДИЗАЈН : Екстра Широк Отворање Дизајн го Прави Нашето Пелена Babg Торба Лесно Да се Најде Потребни Essentials Во краен случај, И Двоен Патентите За Лесен Пристап & Затворање Дури и Со Една Рака!Прилагодливи Рамо, Рака И Лесно Да Се Носат На Врвот Се Справи Со Дизајн Донесе Повеќе Погодно За Мама Тато Да Се Грижи За Нивните Бебиња.ПЕРСОНАЛНИТЕ МОДЕРНА ШЕМАТА : Персонализирате Модел го Прави Овој Расадник Торба Различни Од Обичните Пелена Торба, Која Е Повеќе Модерни И Стилски.Не Се Само Убави, Но, Исто Така, Практични, Донесе Повеќе Свежина На Вашиот Родителски Живот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат