• Неодамнешно
Симпатична Alpaca со Растенија Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Симпатична Alpaca со Растенија Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.1 x патент џеб на предната страна.2 x странични џебови.8 x мали складирање оддел џебови внатре.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MUOOUM Шума Црвена Панда Мечка Бамбус Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MUOOUM Шума Црвена Панда Мечка Бамбус Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

DEN 1055.76
Бебе Влажно и Суво Кеси Цврсти и Издржливи Лесни Пелена Организаторот за Дома Отворено Излети Кампување(Шарени)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Влажно и Суво Кеси Цврсти и Издржливи Лесни Пелена Организаторот за Дома Отворено Излети Кампување(Шарени)

Складирање чантата, исто така може да се користи за да се одржи костими за капење, фитнес опрема, итн.Мно�

DEN 636.00
JJ Кол Camber Пелена Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JJ Кол Camber Пелена Торба

Надвор материјал : 100% полиестер, обложен, Внатре Материјал : 100% најлон, Фил : 100% polyfill.Увезени.Лесен приста�

DEN 1074.96