• Неодамнешно
STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување Пелена Бебе Пелени, костими за капење, Крпи, Спортск

STAYTOP Водоотпорен Суво/Влажно Торби и Пелена Кеси, Обновливи Може да се Користи како Складирање Торби за Патување

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : направени од водоотпорен и носат-отпорни, twill, еднократно, е подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, има многу долг животен век, и е претпочитаниот влажни и суви перниче за патување.ДВОЈНО ПАТЕНТ : Влажно и суво кеси се опремени со два патент прегради на посебно влажни и суви предмети, така што чисти и нечисти алишта нема да се меша.Непречено патент го прави многу лесен за да можете да ја користите.Со рачка, лесно да се носат или се поправи на пелена торба или шетач.LARDE КАПАЦИТЕТ : два пакети, голем големина може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски, костими за капење, итн.Мали парчиња се погодни за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Тоа може да се користи како голем патување мокра торба за пелена кеси, влажни спортски, toiletries, бебе производи и влажни костими за капење.Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, летни кампови, плажа, базени, спортски сали, итн., многу погодна за подароци за роднини и пријатели.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : STAYTOP е прилагодена со уникатни DIY слики.Кога ќе го носат надвор, тоа ќе го направи на другите луѓе очи сјај.Сите вашите очи ќе бидат фокусирани на вас.Големина на : големи големина е 11.8 x14.2in, малата големина е 5.9 x*8.7 во Лесна : 4.5 ОЗ Уникатен производ: STAYTOP влажни и суви торба хартија урина торба е направен од twill водоотпорен материјал, кој ефикасно изолатите влажна и сува, така што чисти алишта и валкана облека нема да се меша заедно.Непречено двојно патент е многу лесен за употреба, со сметководствената се справи со е многу удобен за носење.Тој е подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, еколошки и обновливи, и има многу долг животен век.Тој е дневна потреба за мајки и доенчиња да одат надвор, патуваат, летни кампови, плажа, базени, спортски сали.Топло услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вашето задоволство е наша вечна потрага.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат