• Неодамнешно
Проф. д-р Смит Пелена Маст д-Р Смит, 3-Унца (Пакување од 2)

Проф. д-р Смит Пелена Маст д-Р Смит, 3-Унца (Пакување од 2)

Buyers rating:
DEN 1456.80

Количина на стоки

Во текот на ноќта олеснување со брзи резултати.Многу нежен на бебето тендер чувствителна кожа.Премиум комбинација е пријатен мирис, брзо се апсорбира и лесно да се измиете.Продолжува како крем, ги штити како маст.Д-р.Шума М. Смит Jr. M. D. развиена, лекарот препорачува да се третираат и да се спречи пелена осип.Објектот Пакет Количина : 2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Balmex Цинк Оксид Пелена Осип Крем 4 мл.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Balmex Цинк Оксид Пелена Осип Крем 4 мл.

Помага при Лекување и Спречување на Пелена Осип.Штити Chafed Кожата, поради Пелена Осип.Помага Печат излез

DEN 432.96
A+D Оригинални Маст - 4 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

A+D Оригинални Маст - 4 мл

Брише Исклучување Бебе е Деликатна Кожа Лесно.Обезбедува Долготрајна Заштита.Ги смирува и ги Ублажува

DEN 151.68
A+D Оригинални Маст 1.5 oz (3 Парчиња) од&D
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

A+D Оригинални Маст 1.5 oz (3 Парчиња) од&D

A+D Спречи Пелена Осип Маст Оригиналот.Педијатар препорачува.Употреба при секоја промена на пелена.Прив

DEN 289.92
Супер Duper Пелена Doo 2 мл Тегла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Супер Duper Пелена Doo 2 мл Тегла

* Ги СМИРУВА БЕБЕТО Е ДЕЛИКАТНА КОЖА : Super Duper Пелена DOO е целта е да се ЗАШТИТИ ПОВРШИНАТА НА КОЖАТА која м

DEN 155.76
DynaShield Бариера Крем w/ Dimethicone, 4 мл. Цевка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DynaShield Бариера Крем w/ Dimethicone, 4 мл. Цевка

Промовира здрава кожа развој.Кожата Protectant.Да се спречи и / или лекување на пелена осип.Го задржува влага

DEN 163.20