• Неодамнешно
Balmex Цинк Оксид Пелена Осип Крем 4 мл.

Balmex Цинк Оксид Пелена Осип Крем 4 мл.

Buyers rating:
DEN 432.96

Количина на стоки

Помага при Лекување и Спречување на Пелена Осип.Штити Chafed Кожата, поради Пелена Осип.Помага Печат излезе Wetness.Содржи Алое и Витамин Е. Оди на Нежно и Брише Исклучување Лесно.Balmex Цинк Оксид Пелена Осип Крем 4 мл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Супер Duper Пелена Doo 2 мл Тегла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Супер Duper Пелена Doo 2 мл Тегла

* Ги СМИРУВА БЕБЕТО Е ДЕЛИКАТНА КОЖА : Super Duper Пелена DOO е целта е да се ЗАШТИТИ ПОВРШИНАТА НА КОЖАТА која м

DEN 155.76
DynaShield Бариера Крем w/ Dimethicone, 4 мл. Цевка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DynaShield Бариера Крем w/ Dimethicone, 4 мл. Цевка

Промовира здрава кожа развој.Кожата Protectant.Да се спречи и / или лекување на пелена осип.Го задржува влага

DEN 163.20
A+D Оригинални Маст - 4 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

A+D Оригинални Маст - 4 мл

Брише Исклучување Бебе е Деликатна Кожа Лесно.Обезбедува Долготрајна Заштита.Ги смирува и ги Ублажува

DEN 151.68
A+D Оригинални Маст 1.5 oz (3 Парчиња) од&D
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

A+D Оригинални Маст 1.5 oz (3 Парчиња) од&D

A+D Спречи Пелена Осип Маст Оригиналот.Педијатар препорачува.Употреба при секоја промена на пелена.Прив

DEN 289.92