• Неодамнешно
ZNZT Куче Облека Куче Физиолошки Панталони Пелена Санитарни Перат Пет Женски Гаќи Шорцеви долна облека Кратко за Кучиња Санитарни Гаќи Кучиња Или Мачки ноќта на Веш?

ZNZT Куче Облека Куче Физиолошки Панталони Пелена Санитарни Перат Пет Женски Гаќи Шорцеви долна облека Кратко

Buyers rating:
DEN 335.04

Количина на стоки

Материјал : Куче Облека Изработени од мек дише памук, удобно да го допрам носат.ќе ги споделите со вашите домашни миленичиња повеќе модата.Соодветна големина : погоден за теди, poodle, купот на poodle, shih tzu, јоркшир terrier, papillon и другите мали и средни кучиња големи кучиња кучиња и мачки,ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче внимателно пред одбирање на големина.Нашите големината на табелата слика обезбедува точната мерења со големина.Ако сте меѓу големини, одат со поголема големина.Тоа се вклопува да се облекуваат на четири годишни времиња : вие не треба да се грижите за вашата прекрасна куче ќе е премногу топло, иако тоа е на летото,затоа што вашето домашно милениче dissipates топлина од нивниот јазик,топли денови да се заштити кожата на вашето домашно милениче од сонце.нека вашето домашно милениче куче стане фокус.Разноврсна апликација : пет облека е погоден за вашето домашно милениче да се носат во многу прилики, како што е роденден, забава, патуваат, секојдневно одење, фестивал, пет тема партија, свадба, на шопинг, да спие и така натаму,или како фото реквизити да се земе убави слики од вашите миленици, обезбедување на вашето домашно милениче со шармантна и симпатична изглед.Совршен Подарок : Што интересна работа е дека фустан миленичиња и се тоа да закачам или учествуваат различни партии.може да им помогне на вашето домашно милениче да се издвоите од толпата.Исто така, можете да го купите, како подарок за вашите пријатели.празник, Божиќ, денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките Костим.Тоа е навистина голем.Се движи И Прилики Погоден За Повеќето Мали, Средни И Големи Кучиња Како што се Теди, Chihuahua Beagle Poodle Булдог Schnauzer Retriever husky, булдог, schnauzer, samoyed beagle chihuahua, dachshund, германски овчар, Лабрадор куче golden retriever боксер итн за Да се избегне големина на проблемот,немојте да изберете големина според вообичаениот големина,и да се избере правилната големина според нашите големина на табелата Ако вашето домашно милениче се зголемува сакате да се остави повеќе простор за вашето домашно милениче да се движат и да дишат.Ве молиме изберете еден поголем доколку има било која од мерењата се помеѓу две големина Лесно Да се Чисти Машина перат ( нежно циклус ) или рака мие Линија сува не bleachit ќе биде најдобар подарок за вашиот слатки кучиња во ладна weathermany големини за choice All Затворен Или Отворен Activitieskeep warm The облека може да ги задржи вашето бебе топло дури и во студена зима без страв од болки во зглобовите или shivering.Нека вашето домашно Милениче куче/мачка се приклучат на забава во костим Уживате во домашни Миленичиња, Облека за било која партија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LMAZG Куче Пелени, Куче Пелена Поставата Поместена Влошки за Машките Кучиња и Женски Кучиња, за Еднократна употреба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LMAZG Куче Пелени, Куче Пелена Поставата Поместена Влошки за Машките Кучиња и Женски Кучиња, за Еднократна употреба

1.Расположливиот куче пелени со супер абсорбента core даде удобно, безбедно погодни и специјално дизајнир

DEN 335.76
Trixie Заштитна Куче Панталона,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Trixie Заштитна Куче Панталона,

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра удобни благодарение на широк еластична.Соврше

DEN 498.96
Barkertime Премиум Водоотпорен Куче Пелена Вкупниот Направен во САД - Црна Кавер-на Црна Бегство-Доказ, Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Barkertime Премиум Водоотпорен Куче Пелена Вкупниот Направен во САД - Црна Кавер-на Црна Бегство-Доказ, Водоотпорен

Само целосно избегадоказ куче пелена вкупно на пазарот кој е погоден за сите кучиња вклучувајќи чудна ф

DEN 1605.60
Вики Wags Медиум Машко Куче Обвива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вики Wags Медиум Машко Куче Обвива

Оригиналниот ситевоедно стомак бенд за машките кучиња што е за еднократна употреба, удобно и да остане

DEN 472.80