• Неодамнешно
LMAZG Куче Пелени, Куче Пелена Поставата Поместена Влошки за Машките Кучиња и Женски Кучиња, за Еднократна употреба Кутре Пелена Внесува Погоден за Повеќето Обновлив

LMAZG Куче Пелени, Куче Пелена Поставата Поместена Влошки за Машките Кучиња и Женски Кучиња, за Еднократна употреба

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

1.Расположливиот куче пелени со супер абсорбента core даде удобно, безбедно погодни и специјално дизајниран да се вклопуваат кучиња. 2.Супер абсорбента сржта на овие пелени се специјално дизајнирани да држи вода, па и да се заклучи во сите влага, исто така, имаат течење-доказ за заштита на бариери. 3.За кучиња кои страдаат од инконтиненција, кутре обука, за жените во топлина, операцијата за обновување, excitable мокрење, и патување, овие пелени се совршен за секоја прилика. 4.Кутре пелена направен од лесен микрофибер материјал и reattached сврзувачки елементи дозволи за индивидуално прилагодување и лесно да се носат. 5. Ние ја испорача стоката на локално ниво во сад, и стоките ќе бидат испорачани во рок од 2 до 5 дена.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Обновливи Женско Куче Пелени Трајни Куче Обвива Шорцеви Миленици Кученце Пелени Санитарни Pantie Перат прикријат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обновливи Женско Куче Пелени Трајни Куче Обвива Шорцеви Миленици Кученце Пелени Санитарни Pantie Перат прикријат

Ефикасно да се спречи протекување и оштетување на килими, столици, софи, теписи & тапациран итн.Прилично

DEN 326.16
Вики Wags Медиум Машко Куче Обвива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вики Wags Медиум Машко Куче Обвива

Оригиналниот ситевоедно стомак бенд за машките кучиња што е за еднократна употреба, удобно и да остане

DEN 472.80
Домашно Милениче Безбедноста Панталони Удобно Мачка Менструација Панталони Санитарни Физиолошки Подлога Куче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно Милениче Безбедноста Панталони Удобно Мачка Менструација Панталони Санитарни Физиолошки Подлога Куче

Оваа безбедност панталони е удобно за милениче куче и мачка употреба.Таа има добра влага апсорпција и п

DEN 287.76
Barkertime Премиум Водоотпорен Куче Пелена Вкупниот Направен во САД - Црна Кавер-на Црна Бегство-Доказ, Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Barkertime Премиум Водоотпорен Куче Пелена Вкупниот Направен во САД - Црна Кавер-на Црна Бегство-Доказ, Водоотпорен

Само целосно избегадоказ куче пелена вкупно на пазарот кој е погоден за сите кучиња вклучувајќи чудна ф

DEN 1605.60
Trixie Заштитна Куче Панталона,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Trixie Заштитна Куче Панталона,

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра удобни благодарение на широк еластична.Соврше

DEN 498.96