• Неодамнешно
3M 4052 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, Од 1,5 Инчи x 5 Метри

3M 4052 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, Од 1,5 Инчи x 5 Метри

Buyers rating:
DEN 672.00

Количина на стоки

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висок стриже сила.Conformable пена конструкција за нерегуларни и неусогласеноста на супстрати.Најдобро одговара за внатрешни работи апликација или затскриена надворешна апликација.Изградени со висок степен на преработка и материјали во согласност сигурност и изградба на квалитетот. 3 M 4052 Лента е природна боја двојно обложени уретан пена лента.Изградени со conformable уретан пена превозникот, оваа лента се постигнува одлични сврзување дури и кога малку неправилни или неусогласеноста на супстрати се присутни.На оваа лента се карактеризира со висок стриже сила гума лепило и е најдобро одговара за внатрешна и заминаа надворешна апликација.Опис На Производот : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

30 Пакет Двојно Двострано Лепливи Ленти, Правоаголни Двојно Пена Еднострано Лента Силна Подлога Монтажа селотејп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 Пакет Двојно Двострано Лепливи Ленти, Правоаголни Двојно Пена Еднострано Лента Силна Подлога Монтажа селотејп

❀ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 30 PCS Двојно пена Еднострано влошки, доволно за семејството да го користите за некој п

DEN 215.52