• Неодамнешно
Kichler 9539BKT Двор Отворено Pendant 3-Светлина, Текстура Црна

Kichler 9539BKT Двор Отворено Pendant 3-Светлина, Текстура Црна

Buyers rating:
DEN 10679.76

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 21.5 во H x 12.25 во W; 9.55 lb.Бара (3) Б светилки, не се вклучени.Текстура Црна заврши со Јасни Seeded стакло.Достапни во Протри Бронза и Текстура Црна завршува.Погоден за влажни локации.Uncluttered и традиционално, овој 3 светлина отворено виси pendant од Дворот(TM) собирање додава топлината на едно затскриено тераса да било патио или тремот.Одликувајќи се со Текстура Црна заврши и Јасно Seedy Стакло, овој дизајн ќе го подигнете и да го подобрат секој простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZpLMW Модерната led Таванот на Вентилатор, со Осветлување, Таванот Фан Светла со Далечински Управувач, Фан Невидливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZpLMW Модерната led Таванот на Вентилатор, со Осветлување, Таванот Фан Светла со Далечински Управувач, Фан Невидливи

*Прилагодлива извор на светлина : светилка има три светлина бои (бела светлина, топла светлина, неутралн

DEN 2054.40