• Неодамнешно
Fanbladecleaner Тавански Вентилатор Duster Микрофибер

Fanbladecleaner Тавански Вентилатор Duster Микрофибер

Buyers rating:
DEN 382.80

Количина на стоки

На Fan Blade Cleaner е направен од дебела кадифен микрофибер материјал.Сите на вашите прашина се заробени во внатрешноста на apple зелена Fan Blade Cleaner.НЕ постои средно хаос за да се чисти кога ќе се направи.Лесно за чистење, користете тоа одново и одново.Машина мие над 1000 пати!.Нема повеќе да се расправаме и нема повеќе да се губи време!На Fan Blade Cleaner ќе се чисти вашиот тавански вентилатор ножеви побрзо и полесно од било кој друг производ на пазарот.Само се лизга на фан нож, лизгајте ја надвор и ќе завршиш.Тој е направен од 100% Микрофибер материјал па тоа мие над 1000 пати пред да мора да се замени.Тоа е едноставен за користење, и лесно да се чисти.Еколошки и заштедува многу време!Повторете го процесот за сите ножеви.Сите прашина ќе остане внатре во Fan Blade Cleaner.На fan Blade Cleaner ќе се поедностави вашата чистење задолженија.Микрофибер стапици на нечистотија и прашина лесно така што нема да има хаос за да се справи со, како традиционални високо duster производи.Тоа е брзо, забавно и ефективно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрични Duster Преносни Прилагодливи Домаќинство 360° Почиста Пердув Микрофибер Инстант Четка Прашина Чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Duster Преносни Прилагодливи Домаќинство 360° Почиста Пердув Микрофибер Инстант Четка Прашина Чистење

1 Лесно решение за невозможно, макотрпна задача на прашина без користење на пердув duster или прашина почис

DEN 1724.40
Електрични Duster Преносни Прилагодливи Домаќинство 360° Почиста Пердув Микрофибер Инстант Четка Прашина Чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Duster Преносни Прилагодливи Домаќинство 360° Почиста Пердув Микрофибер Инстант Четка Прашина Чистење

1 Лесно решение за невозможно, макотрпна задача на прашина без користење на пердув duster или прашина почис

DEN 1724.40
Ettore 31003 Ванда Wooly Duster со Пол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ettore 31003 Ванда Wooly Duster со Пол

Нежно чисти деликатна површини од дома.Безбедно за чистење на мебел, ѕид покривање и уметнички предмети

DEN 240.00