• Неодамнешно
Целосни Четка Австралиската Lambswool Duster Прашина Пердув w/ Долга Дрвена Рачка За Чистење Пајажина & Прашина - Чиста Ролетни, Тавански Вентилатор, ТВ & Мебел Дома

Целосни Четка Австралиската Lambswool Duster Прашина Пердув w/ Долга Дрвена Рачка За Чистење Пајажина & Прашина

Buyers rating:
DEN 426.00

Количина на стоки

НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ : идеална алатка за лесни за чистење и нежна бришење прашина бришење прашина, ова Целосни Четка Duster е направен од супер-меки lambswool да нежно прашина кревка предмети, без да остават гребење или траги зад себе.ПРАШИНА & ПОЛСКИ : Направен од најдобрите Австралиската Lambswool со природен ланолин, на duster привлекува и крева прашина додека полирање на површини се чисти.Вие никогаш не ќе страв работа на прашина повторно!.ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТА : Чисти оние тесен области и деликатна површини со Lambswool Duster од Целосни Четка.Тоа е совршен избор за бришење прашина бришење прашина прозорец ролетни, banisters, екрани, pianos, фабрика остава, стакло скулптури и многу повеќе!.ПРЕМИУМ НАПРАВИ : Кој на 28-инчен целокупната должина, природни Австралиската Lambswool е безбедно прицврстени во цврсто дрво да се справи со понуда на животниот век на употреба.Дури и тоа е опремена со кожа за на рака за лесни за складирање.ДОВЕРЛИВ БРЕНД : Од 1906 Година, Целосни Четка има обезбедено високо-квалитетни, Американски Изработени производи што се дизајнирани да работат и изграден за да трае.Без разлика дали сте во потрага за чистење совети или специфични производи за чистење за да го направите на работа, Целосни Четка ви се покриени!.Дали има повеќе деликатна начин да прашина отколку со овој Целосни Четка Lambswool Duster?Оваа меки duster е направен од најдобрите Австралиската Lambswool - природен ланолин во рамките на duster глава не двојна должност, како што го привлекува и го крева прашина додека полирање на површини како ќе се чисти.Тоа лесно се оди во мали и тесни места за да го зграби прашина од сите површини - без тропа повеќе работи во својот пат.Тоа е како нежен малку прсти вителот околу & бришење на вашите предмети!На Lambswool Duster е пријател на деликатна површини и полирање на нив додека чистење – без оставање на нула.Тоа е разноврсна прашина алатка за чистење countertops, електроника, полици за книги, прозорец ролетни, парична казна стаклени предмети, и само за сè. 28" целокупната duster должина.На contoured дрвена рачка нуди погодност на движење и супериорна контрола.Кожа за на рака на крајот на природното дрво се справи го прави лесно да се продавница настрана кога не е во употреба.Се тресат од прашина кога ќе заврши и повремено се мијат со волна во блага вода за да се задржи свежа за многу години на употреба.Добиете вашата Целосни Четка Lambswool Duster денес да нежно прашина околу вас повеќето деликатна објекти и површини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат