• Неодамнешно
Avotiq Перење Кошеви Кафе На Маса Десктоп Далечински Управувач Остатоци Складирање Кошница Круг Складирање Кофа Виетнам Рачно Ткаени Ратан Складирање Попречи

Avotiq Перење Кошеви Кафе На Маса Десктоп Далечински Управувач Остатоци Складирање Кошница Круг Складирање Кофа

Buyers rating:
DEN 382.80

Количина на стоки

Изработени од 100% трајни природни ткаени од страна на традиционалните рачно производство.Тоа е погоден за секое место, како што се ресторан, дома, кујна, трпезариска маса, кафе на маса, отворено пикник, забава, одлична декорација и складирање кошница, во домот, ресторан, и сл.Тоа е многу погоден за облекување, прикажување и служат на декоративни елементи или расиплива храна.Прекрасен Дизајн : Не само што може да се користи како перење кошница, може да се стави тоа во спалната соба, бања, па дури и дневната соба како складирање кошница.Едноставно решение кога сте во потребата од заштеда на простор, по користење.Здраво драги customer We биле вклучени во домот, мебел индустријата за повеќе од 20 години, нашата технологија е зрело,цврсто веруваме дека onlycustomers се задоволни, Ние може да се развие за долго време Искрена служба, углед first If треба друга помош или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 hours Made на 100% трајни природни ткаени од страна на традиционалните рачно производство.Тоа е многу погоден за прикажување и служат леб, бонбони и други колачи и е добар во организирање на разни грицки, бонбони, овошје, и закуски.Тоа е погоден за секое место, како што се ресторан, дома, кујна, трпезариска маса, кафе на маса, отворено пикник, забава, одлична декорација и складирање кошница, во домот, ресторан, и сл.Тоа е многу погоден за облекување, прикажување и служат на декоративни елементи или расиплива храна.Природни и еколошки материјали.боја : Дрво color Material : rattansize : 20 x 16cm Package Содржина : 1 x складирање basket Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сина Апстрактен Модел Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Апстрактен Модел Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 599.76
Црна и Бела Портрет Преносни Лесно да се Отвори Перење Кошеви Облека Торба 1 Пакет Слика Расклопна за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црна и Бела Портрет Преносни Лесно да се Отвори Перење Кошеви Облека Торба 1 Пакет Слика Расклопна за Складирање

Материјал : 420 D Оксфорд ткаенина, голем круг џебовите на врвот за лесен пристап до објектите, и голем пат

DEN 239.76
Sterilite Корп 12168006 Перење Кошница Бела 2Bshl
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sterilite Корп 12168006 Перење Кошница Бела 2Bshl

Перење кошница карактеристики тешкидолжност изградба вклучувајќи ги и дебел засилен rim и 4 се постигне

DEN 580.80
ECSWP Ткаени Памук Јаже Кошница Складирање Перење Кошница, Куче Играчка Кошница Растенијата Кошница Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECSWP Ткаени Памук Јаже Кошница Складирање Перење Кошница, Куче Играчка Кошница Растенијата Кошница Декоративни

100% памук јаже, здрав материјал без никакви хемикалии ткаени складирање кошница.Меки и цврсти кошница, б

DEN 1677.60
Куче Шепа Кружни Валкана Облека Забавува За Складирање Кошница Расклопна Големи Перење Кошница Со Рачки За Спални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Шепа Кружни Валкана Облека Забавува За Складирање Кошница Расклопна Големи Перење Кошница Со Рачки За Спални

❤ Додаток Структура : SingleLayer Ткаенина, Две Рачки На Двете Страни, Комфорни И Издржливи, Торба Устата Има

DEN 1435.20
STAYTOP Големи Складирање Кошница Расклопна Играчка Чување на Кутии Водоотпорен Перење Кошница, со Рачка Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STAYTOP Големи Складирање Кошница Расклопна Играчка Чување на Кутии Водоотпорен Перење Кошница, со Рачка Симпатична

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : складирање кутија е направен од носатотпорни, платно, и на ѕидот се напра

DEN 359.76