• Неодамнешно
Врховниот 3 Торба за Перење Организатор - Gunmetal Сиво - 18.75 x 36.625 x 32.25

Врховниот 3 Торба за Перење Организатор - Gunmetal Сиво - 18.75 x 36.625 x 32.25

Buyers rating:
DEN 1972.80

Количина на стоки

Организирање на вашиот дом или гаража со ова Врховниот 3 Торба Организатор Количка од Whitmor.Овој возен кошничката има 3 тешки мрежа кеси за лесно прегледување.На здрав метална рамка додава дополнителна поддршка и сила правејќи го овој одличен за содржат отворено предмети, спортска опрема и заеднички гаража нередот.Заклучување тркала направете го тоа лесно да се движите низ дури и кога се вчитува.Отстранлив кеси се машина перат за лесно чистење.Собранието е едноставен, без потребни алатки.Собрани димензии : 18.75" x 36.63" x 32.25".Whitmor е 4-та генерација семејство во сопственост и управувани бизнис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат