• Неодамнешно
Musegetes Ombre Светло Зелена Долга Права Синтетички Чипка Пред Перики HS6032 (24, Ombre Светло Зелена Директно)

Musegetes Ombre Светло Зелена Долга Права Синтетички Чипка Пред Перики HS6032 (24, Ombre Светло Зелена Директно)

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Musegetes М2 Серија Повеќе Природни Поудобно Повеќе Дише и Полесни.Квалитет Без Пролевање на Топлина-Friendly Синтетички Влакна Чини да биде Човечка Коса.Боја На Коса : Ombre Светло Зелена/ Коса Должина : 24"/ Коса Густина : 150%/ Кап Големина : Просечна Големина. 100% Рачно Изработени Синтетички Чипка Пред Musegetes Уникатна Технологија.Лесно да се Носат.Безбедност и Прилагодлив.Musegetes М2 Серија Најновата Технологија Поудобно Повеќе Дише Повеќе Физички и Полесни.Швајцарскиот Чипка Пред флексибилни за да погоден главата и чипка е блиску до кожата мека природна.Голема површина чипка пред се овозможи на кој било дел.Три цврсти чешли на фирмата на перика.Прилагодливи ремени дизајн удобно прилагодување перика големина според вашата глава.Две куки да се зацврсти вашата перики на главата.Мека и дише протегала нето.Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Материјал Квалитет на Топлина-Friendly Синтетички влакна чини да биде човечка коса.Професионални производна технологија се обезбеди тоа изгледа како вистински.Може да е завиткан и исправи.Musegetes Производ Параметри Коса : Топлина-Friendly Синтетички Влакна Боја На Коса : Ombre Светло Зелена Коса Должина : 24 Инчен Коса Густина : 150% Перика Капа : Чипка Пред Перика Перика Капа Големина : Просечна Големина(21-23.5 Инчен) Musegetes Перики Доаѓа Со 2 Парчиња Слободни Перика Капи.САД Бренд : Musegetes*87441482* Musegetes Синтетички Чипка Пред Перики Боја Русокоса/ Сива/ Розова/ Зелена/ Виолетова/ Црно/ Сино/ Brown/ Red/ Виножито/ Ombre Синтетички Чипка Пред Перики Различни стилови и бои за ноќта на Вештерките Партија Свадба Фотографија Секојдневно Носење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален

【Врвен Квалитет】Коса Материјал се Високо Чистење и Дезинфекција.【Дарежлив Боја & Текстура】На Браун с

DEN 4559.76
Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76