• Неодамнешно
14.2 Инчен Расклопна Преносни се Залагаме за Кратко Перики и Капи Прозорецот Екранот Алатка 2 ПАРЧИЊА Перика Носителот Патување Перика Стојат (Зголеми)

14.2 Инчен Расклопна Преносни се Залагаме за Кратко Перики и Капи Прозорецот Екранот Алатка 2 ПАРЧИЊА Перика

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Зачувување на вашите перика откако ќе го симнат во секојдневниот живот, заштита на перики од деформација.За перика одржување и стил, сушење и ја елиминира мирис на нови перики.Исто така, може да се прикаже капи и чување на разни улога игра маски или шлемови во секојдневниот живот или деловна употреба.Лесно да се инсталира; Светлина и мал, лесен за употреба и чување; може да се користи за секојдневна употреба и патување.Стави го тоа на вашиот облекување маса, совршен за коса и салон и дома.Материјал : Висок Квалитет Полипропилен ABS Пластика Должина : 14.1 Инчен, Ширина 6.5 Инчи.Боја : Црна/Розова Пакет Вклучува : 2 Парчиња стои Апликација : Перика фен, перика сместување, перика стил Чувајте ги вашите перика во добра форма кога ќе го симнат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика

【Прекрасни Модни Нов Изглед】Оваа браун перики со удира ќе направи да се чувствувате како целосно нова

DEN 455.76
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76
Onemily 10 Краток Брановидна Перика Синтетички Слоевит Перики Бушава Перики со Удира Топлина Пријателски Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Onemily 10 Краток Брановидна Перика Синтетички Слоевит Перики Бушава Перики со Удира Топлина Пријателски Природни

Потоа се мијат надвор.Бои можеби се разликува малку од различни екранот уреди, ние се обидуваме се потру

DEN 311.76
Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76
Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76