• Неодамнешно
Andongnywell со Удира Боб Краток Кадрава Перики за Жените Природни Брановидна Перики за Жените Удира Перики Коса Перика

Andongnywell со Удира Боб Краток Кадрава Перики за Жените Природни Брановидна Перики за Жените Удира Перики

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа, убав дизајн.Ќе ве натера да се погледне повеќе модерни.ПРЕДНОСТ : Перики Употреба на Високо Квалитетни Материјали.Тоа е Врвот на Квалитетот на Топлина Отпорни на Синтетички Перика.Тоа е Природна,Мека и Мазна.УДОБНО : Лесен за Носење, Лесно да се грижи Повеќе Избор, заштедува Повеќе Време Удобно Издржливи.СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.ПОВОД : Многу природен изглед перика, удобен и убава, погоден за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадба, датира, секојдневно носење, партии & модна ревија и сите други прилики.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно перика производи.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетички Влакна на косата.Проблем : Бидејќи секој главата форма, лицето форма, дебели и тенки, фацијални карактеристики и така натаму се различни, па облечен ефект е различен, треба да бидат внимателно успеа да имаат подобар ефект, исто како облека, исто така, треба да се совпаѓаат.Големина : големината е прилагодлив и без игли или лента треба да се бара.Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе.Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.Разликата Разлика : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.Пакет се Вклучени : 1 x Перика .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика

【Прекрасни Модни Нов Изглед】Оваа браун перики со удира ќе направи да се чувствувате како целосно нова

DEN 455.76
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76
Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален

【Врвен Квалитет】Коса Материјал се Високо Чистење и Дезинфекција.【Дарежлив Боја & Текстура】На Браун с

DEN 4559.76
Onemily 10 Краток Брановидна Перика Синтетички Слоевит Перики Бушава Перики со Удира Топлина Пријателски Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Onemily 10 Краток Брановидна Перика Синтетички Слоевит Перики Бушава Перики со Удира Топлина Пријателски Природни

Потоа се мијат надвор.Бои можеби се разликува малку од различни екранот уреди, ние се обидуваме се потру

DEN 311.76