• Неодамнешно
Краток Боб Чипка Пред Перики Брановидна Сива Ombre Синтетички Перика од Тебе Краток Кадрава Коса Отпорни на Топлина Hairpiece [ од Dolloress]

Краток Боб Чипка Пред Перики Брановидна Сива Ombre Синтетички Перика од Тебе Краток Кадрава Коса Отпорни на

Buyers rating:
DEN 744.00

Количина на стоки

✦➤Должина : 36 см Тежина : 180 g.На големина одговара на повеќето Луѓе; вие може да го прилагодите кука во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф. ✦➤Перика Тип : Избраниот топлина отпорни на синтетички влакна, изгледа реално, природата, многу убава, која ќе ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм.Модерни коса перика изгледа физички, реално, и многу убава,се чини дека исто како вистински човечка коса(Топлина Отпорни на Температура : 150 c / с 302). ✦➤Боја : Не е важно она што боја на вашата кожа е, црно или бело, апсолутно Природна боја на перика ќе одговараат на вашите боја, направи што повеќе убави и секси, исто како здрава природна коса не прави.Ви помага да имате совршен изглед за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадби, слободна, и каква било друга прилика. ✦➤Ве молиме имајте во предвид : Сите перики ќе се пролее малку, особено кога ќе се носат за прв пат, што е нормално.Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.Ние не се обидуваме се потрудиме да ги претставуваат боите на сите наши производи. ✦➤Без хемиска обработка,безопасни за здравјето, 100% Мека човечка коса,па можете да го носат во многу посебни прилики.Направи што повеќе убава и шармантна. ✿✿→Функција : Материјал : висока температура свила Сопственост : Порибено, Еколошки Должина : Околу.36cm(14.2 инчен) Боја : Искачување сива Да се прошири Перика Живот , Отпорност на Топлина Под 150°C Под стручна помош Уникатен дизајн со висок квалитет мала количина на губење на косата е нормално за Време Носи Перика.Направени Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Врзана Hairnet : роза Внатрешна Нето Можете да го користите компресор (ладен воздух) или губење на стап (подобро да не се висока температура) за да го промените стилот себе може да се намали или да се намали на стилови ви се допаѓа.Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба.Можете да ја прилагодите куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за вас.Може да се изменети и се применува на различни главата видови.Низ целиот периметар за природен изглед.Јазли : Раката Држел Еден јазли на фронтот, Двапати во текот на остатокот на капа за да се обезбеди трајност.Нежно, долго трае, не се пролева, не метежот, нема вошки, без лош мирис.Модерен и стилски кратка коса, перики изгледа физички, реално, многу убава и женски, мека на допир.Можете да го носат партии,cosplay, секојдневна употреба. ✿✿→Забелешка : Поради различни помеѓу различни монитори ,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ,ви благодариме !Ве молиме овозможи 2-4 см различни, поради прирачник за мерење ,благодарение на (сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm= 0.39 инчи)✿✿→Пакет вклучуваат 1 x Перика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76
Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика

5 По перење, користете сува крпа за да ја исуши на влага во косата, ставете ја во вентилирани место и сув.И

DEN 879.36
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76