• Неодамнешно
Перика И Капа Стенд - Склоплива Стенд - За Лесно Носење -1pcs Пакување (Црна)

Перика И Капа Стенд - Склоплива Стенд - За Лесно Носење -1pcs Пакување (Црна)

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

1 пакет на перика стојат,Лесно да се соберат.Може да се користи за секојдневна употреба и патување.Професионални коса салон користите и домашна употреба.Можете исто така да се покаже капи/капи на емисии или во продавници.Ldeal за носење, Прикажување, Сушење и одржување.ЛЕСНА : Направени од пластика, мала тежина и преносни,лесно да се носат и задржете, не додадете на тежината на вашата патна торба или во случај кога патувате.УПОТРЕБА : Чување на перики кога не ги користите, заштита на перики од деформација; Прикаже различни перики на продавница на нивните најубавите форма да го привлече cutomers;Направи перики добивање на сува брзо по мијат без промена на обликот.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Вие треба да се соберат на залага за употреба,или расклопување за патување.ДИМЕНЗИИ : висина прибл.14.17"(35cm), со дијаметар од прибл.6.3"(17cm);Може да се стави на вашиот облекување маса.Пакет на 1pcs розова перика стои,совршен за коса салон користите и домашна употреба,патување и секојдневна употреба.ТРАЈНИ производи за УПОТРЕБА : Нашата Перика Стојат Носители се трајни производи за долго време се користи што донесува посебен штанд меки пластични материјали.Можете да прикаже различни перики на продавница на нивните најубавите форма за да привлечат клиенти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики

Материјал Одделение : Remy Коса.Човечка Коса Тип : Перуанскиот Коса.Чипка Боја : Медиум Браун.Текстура : Тел

DEN 11393.76
Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76
Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават

Оваа еластична бендови се користи за да се топи вашиот чипка и чување бебе коса во место, така вашиот пер

DEN 239.76
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76
Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика

【Прекрасни Модни Нов Изглед】Оваа браун перики со удира ќе направи да се чувствувате како целосно нова

DEN 455.76
Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика

5 По перење, користете сува крпа за да ја исуши на влага во косата, ставете ја во вентилирани место и сув.И

DEN 879.36