• Неодамнешно
5 Пара Лажни Трепки Меки Кревката Трепките Faux рачно изработени Ultra Light Синтетички Влакна 3D Луксузни Мачка Очи Трепките Природен Изглед

5 Пара Лажни Трепки Меки Кревката Трепките Faux рачно изработени Ultra Light Синтетички Влакна 3D Луксузни Мачка

Buyers rating:
DEN 72.00

Количина на стоки

100% Рака-заврзана со висок квалитет увезени влакно, мека и лесна, како свој трепките.Убава долга трепките се мачка очи стил за што можете повеќе шармантен, флертувачки и заводлива.Полесно да се однесуваат и да ги отстраните трепките со флексибилни и меки и не-иритирате lash бендови.Лесни и меки трепките ќе ви ги даде сите-ден удобност носат, и може да се користи.Тоа може да се широко се користат во разни прилики, особено за одмор партии, патување шминка, авто-тајмерот, свадба слики, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 143.76
Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76
SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики

Материјал Одделение : Remy Коса.Човечка Коса Тип : Перуанскиот Коса.Чипка Боја : Медиум Браун.Текстура : Тел

DEN 11393.76
Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален

【Врвен Квалитет】Коса Материјал се Високо Чистење и Дезинфекција.【Дарежлив Боја & Текстура】На Браун с

DEN 4559.76
Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76