• Неодамнешно
Andongnywell Мешана Боја Долга Брановидна Перика за Жените Природен Изглед на Синтетички Перика Cosplay Секојдневно Отпорни на Топлина

Andongnywell Мешана Боја Долга Брановидна Перика за Жените Природен Изглед на Синтетички Перика Cosplay Секојдневно

Buyers rating:
DEN 436.80

Количина на стоки

МАТЕРИЈАЛ : Синтетички влакна.направен од висок квалитет на топлина отпорни влакна, супер меки, кожни пријателски, здрав и природен изглед на тоа се чувствува и изгледа како вистинска коса.УДОБНОСТА : Andongnywell Перика изгледа природно и нежно, кожата-пријателски, удобно и дише, не е лесно да се tangles, не е лесно да се падне, која може да се пречека со било облека, што сте полни со шарм и да се фокусира на толпата.СТИЛ : Andongnywell перика, природни, реални и многу убава, погоден за сите кожата и старосни групи.Перики изгледаат природно и домот, и да ви даде шармантна шарм.РАЗЛИКАТА РАЗЛИКА : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.ПОВОД : Andongnywell Перика совршен за ноќта на Вештерките, cosplay, концерти, темата партии, костим партија, секојдневна употреба и сите други прилики.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето .Проблем : Бидејќи секој главата форма, лицето форма, дебели и тенки, фацијални карактеристики и така натаму се различни, па облечен ефект е различен, треба да бидат внимателно успеа да имаат подобар ефект, исто како облека, исто така, треба да се совпаѓаат.Разликата Разлика : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.Пакет се Вклучени : 1 x Перика .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76
SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUIWO WLXP Кадрава Висока Густина Синтетички Чипка Перики Транспарентен Целосна Чипка Перики Човечка Коса, Перики

Материјал Одделение : Remy Коса.Човечка Коса Тип : Перуанскиот Коса.Чипка Боја : Медиум Браун.Текстура : Тел

DEN 11393.76
Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 143.76
Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓумбирот Човечка Коса Перика Ѓумбир Портокалова Боја на Човечка Коса, Перики Кадрава Вода Бран 13x4 Чипка Фронтален

【Врвен Квалитет】Коса Материјал се Високо Чистење и Дезинфекција.【Дарежлив Боја & Текстура】На Браун с

DEN 4559.76
Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76