• Неодамнешно
Andongnywell Кадрава Перика Косата Црна Жените Густина Перика Кадрава Човечка Коса Перика Culry WigHair Отпорни на Топлина Влакна

Andongnywell Кадрава Перика Косата Црна Жените Густина Перика Кадрава Човечка Коса Перика Culry WigHair Отпорни

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

МАТЕРИЈАЛ : Висока температура здрава Синтетички влакна, природен изглед и мека на допир.Направи Вашата Секој Ден Секој Изглед е Визуелно Запрепастувачки !.СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.СТИЛ : Andongnywell Перика Економски & Широко се Користи, погоден за повеќето луѓе, погоден за сестрана употреба, се совпаѓа со различни облека, перики изгледаат природно и благодатно, кои ви даваат атрактивни шарм.УДОБНО : Тоа е мек и удобен за носење, тоа е најмногу природни и автентични дизајн, и изгледа многу како човечка коса.Вие ќе бидете изненадени од пофалби и довербата што ги носи!.ПОВОД : Andongnywell Перика погоден за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадба, датира ,секојдневно носење, партии & модна ревија и сите други прилики.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно перика производи.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетички Влакна на косата.Разликата Разлика : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.Истакнува : Ако сте во потрага за прекрасна коса, која секогаш е мека и убава.Си нашол тоа!Ќе љубов на телото и природно движење на овој врвен квалитет човечка коса.Бидејќи кутикулите се непроменети и да одат во иста насока.Боја : Поради различни следи и друга светлина, таму може да има мала боја разликата помеѓу сликата и реалниот објект, што е нормално.Пакет се Вклучени : 1 x Перика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават

Оваа еластична бендови се користи за да се топи вашиот чипка и чување бебе коса во место, така вашиот пер

DEN 239.76
Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76
EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMMOR Краток Светло Кафеава Боб Коса, Перики за Жените Дами Девојки 17-Инчен Природни Синтетички Перики Со Дополнителните

【Природни Перика】 Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни

DEN 479.76
Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Кафеава боја Перики со Удира Долга Брановидна Бринета Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Перика

【Прекрасни Модни Нов Изглед】Оваа браун перики со удира ќе направи да се чувствувате како целосно нова

DEN 455.76
Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Andongnywell Краток Русокоса Перика со Коса Удира Жените Кадрава Брановидна Топлина Отпорни на Синтетички Русокоса

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 143.76
Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76