• Неодамнешно
Пинк Долга кадрава коса брановидна розова перика За Жените Cosplay Перика Розова Средината PartDaily/Партија Отпорни на Топлина Glueless Коса, Перики (розева)

Пинк Долга кадрава коса брановидна розова перика За Жените Cosplay Перика Розова Средината PartDaily/Партија

Buyers rating:
DEN 693.60

Количина на стоки

【Премиум Синтетички Перика】 : розова перики се направени од високо-квалитет синтетички отпорни на топлина влакна.Можете да го украсите розова перика со удира како вашата потреба, супер мека кожа-пријателски, Тоа светло розова перики за жените имаат мала количина на вирусот е нормален феномен. 【Супер Меки】 : Вие не може да се чувствуваат како неверојатно мека брановидна перика удира беа!Краток розова брановидна перика е многу полн и изгледа навистина природни додека го носи.Можете да ја исечете синтетички перика е удира малку за да направат розова перика одговара на вашето лице.Лесен и лесно да се стави на за заштеда на време нов стил. 【Повод】 : Оваа розова перики за жените совршен за перика партии, cosplay, Роденденски забави,свадби,ноќта на Вештерките,Божиќ,подароци за пријатели.Оваа розова перика со удира ќе биде добар избор за сите прилики. 【Прилагодливи Ремени & Дише Зголеми Нето】Оваа розова перики за жените одговара на повеќето глава големини и форми погодни за повеќето глава големини и форми со elasticated дише нето и прилагодливи ремени внатре.Можете да ја олабави или заостри перика да се допре до повеќето удобно состојба. 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со оваа розова перика, ние обезбеди Враќање и Замена. 【Премиум Синтетички Перика】 : розова перики се направени од високо-квалитет синтетички отпорни на топлина влакна.Можете да го украсите розова перика со удира како вашата потреба, супер мека кожа-пријателски, Тоа светло розова перики за жените имаат мала количина на вирусот е нормален феномен. 【Супер Меки】 : Вие не може да се чувствуваат како неверојатно мека брановидна перика удира беа!Краток розова брановидна перика е многу полн и изгледа навистина природни додека го носи.Можете да ја исечете синтетички перика е удира малку за да направат розова перика одговара на вашето лице.Лесен и лесно да се стави на за заштеда на време нов стил. 【Повод】 : Оваа розова перики за жените совршен за перика партии, cosplay, Роденденски забави,свадби,ноќта на Вештерките,Божиќ,подароци за пријатели.Оваа розова перика со удира ќе биде добар избор за сите прилики. 【Прилагодливи Ремени & Дише Зголеми Нето】Оваа розова перики за жените одговара на повеќето глава големини и форми погодни за повеќето глава големини и форми со elasticated дише нето и прилагодливи ремени внатре.Можете да ја олабави или заостри перика да се допре до повеќето удобно состојба. 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со оваа розова перика, ние обезбеди Враќање и Замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raquel Велч Перика Hairpiece, Врие, ss8/29 од Hairuwear
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raquel Велч Перика Hairpiece, Врие, ss8/29 од Hairuwear

Храмдахрам чиста чипка фронт за offtheлице стил.Еластични, се водат чипка дека всушност калапи за обликот

DEN 8762.40
KUN Коса 360 Чипка Перики Природни Права Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики, со Претходно Извлечен Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KUN Коса 360 Чипка Перики Природни Права Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики, со Претходно Извлечен Природни

1.Перика Тип : KUN Коса 360 чипка фронтален перики природни права бразилецот богородица човечка коса 150% гус

DEN 4727.76