• Неодамнешно
Andongnywell Mens Сива Перика Краток Синтетички ноќта на Вештерките Cosplay Костим Перика со Удира Отпорни на Топлина Hairpiece Лажни Перика

Andongnywell Mens Сива Перика Краток Синтетички ноќта на Вештерките Cosplay Костим Перика со Удира Отпорни на

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

ФУНКЦИЈА : со Удира,Сиви, Кратки Меки Синтетички Перика, Природна Боја, отпорни на топлина влакна,многу погодна за долгорочно за Секојдневна Партија Употреба.СУПЕРИОРНОСТ : Изгледа реално, природата, многу убава,Може да се користи за секојдневна употреба, забава, тема партија, cosplay, или било кои други прилики.СТИЛ : Andongnywell перика, природни, реални и многу убава, погоден за сите кожата и старосни групи.Перики изгледаат природно и домот, и да ви даде шармантна шарм.УДОБНО : Тоа изгледа природно и прекрасни од секој агол, удобен за носење, и погоден за повеќето.ПОВОД : Многу природен изглед перика, удобен и убава, погоден за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадба, датира, секојдневно носење, партии & модна ревија и сите други прилики.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.Добредојдовте на Andongnywell продавница : Дизајн : Има една убава и шармантна ефект, апсолутна вредност за пари,Стилски дизајн ќе се направи нов вас.Проблем : Бидејќи секој главата форма, лицето форма, дебели и тенки, фацијални карактеристики и така натаму се различни, па облечен ефект е различен, треба да бидат внимателно успеа да имаат подобар ефект, исто како облека, исто така, треба да се совпаѓаат.Истакнува : Ако сте во потрага за прекрасна коса, која секогаш е мека и убава.Си нашол тоа!Ќе љубов на телото и природно движење на овој врвен квалитет човечка коса.Бидејќи кутикулите се непроменети и да одат во иста насока.Ве молиме Имајте во предвид : Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.Ние не се обидуваме се потрудиме да ги претставуваат боите на сите наши производи.Пакет се Вклучени : 1 x Мажи Перика .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Краток Русокоса Перика 613 Боб Перики за Жените Страна Дел Права Синтетички Перика Отпорни на Топлина Рамо Должина

【Перика Материјал】Врвот / Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна перики краток директ

DEN 239.76
Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lujun Перика Краток Боб Перики со Удира Директно Перики Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата за Секојдневна

Коса, Перики Материјал : 100% Висок квалитет на Топлина Пријателски Перика(Висока температура свила).Капа

DEN 95.76
Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синтетички Перики за Жените, Перика Вкоренети Реални Бараат Природни Брановидна Чипка Пред Перики Долго Перика

5 По перење, користете сува крпа за да ја исуши на влага во косата, ставете ја во вентилирани место и сув.И

DEN 879.36
Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чипка Топење Бенд,Еластична бендови за Перика Рабови, 4PCS Чипка Топење Бенд за Перики Работ Заврши да се Постават

Оваа еластична бендови се користи за да се топи вашиот чипка и чување бебе коса во место, така вашиот пер

DEN 239.76