• Неодамнешно
TUNUSKAT Женска Plaid Спојување Кошула Pullover Мода Двојно Обложени Долг Ракав Туника Блузи Тенок Lapel Поврзана Tees Блузи

TUNUSKAT Женска Plaid Спојување Кошула Pullover Мода Двојно Обложени Долг Ракав Туника Блузи Тенок Lapel Поврзана

Buyers rating:
DEN 613.92

Количина на стоки

долги ракави кошули за жените.Направени во САД или Увезуваат ✈✈ 7-12 дена да пристигне & бесплатна испорака. ☀️Добредојдовте на "RFNIU", каде што ќе најдете повеќе изненадувања!(❦❦❦→Ние сме Азија големини, ве молиме цел 1-2 големини поголеми!!!❦❦❦).Се повлече На затворање. ❤【Ткаенина 】— Направени од Полиестер, овие атмосфера кошули лесно преминува од crispness на пролет/есен да свежина на зимата. ❤【Стил 】—Екипажот вратот pullover, долг ракав блузи.Криви полите ќе донесе некои многу потребни "oomph" на твојот ден-за-ден изгледа. ❤【Натпревар 】— Оваа есен блузи обезбедува додворувања и елегантен изглед.покажува добра фигура.Совршен за да се спарени со фармерки, leggings, молив здолниште или панталони за облечени/облечени надолу изглед. ❤【Повод 】—Чисто и лабава стил го прави тоа одлична за различни активности.Погодна за секојдневно носење, работа на отворено, на училиште, на шопинг, датира, одмор и рекреација, одговараат за сите сезони.Тоа е мора да се има во вашата гардероба. ❤【Совети 】—Можете да изберете големина до доколку сакате да носат лабава еден.Ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!. ◕ Информација за производот : ♬ Сезона : пролет, лето, есен ♬ Пол : Жените, Девојка ♬ Повод : Случајни, Daliy ♬ Материјал : Полиестер ♬ Стил : Случајни,Мода ♬ Должина : Редовни ♬ Ракав Должина : Долги Ракави ♬ Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува ♬ Она што ќе добиете : 1 PC Жените Грб ◕ ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Големина на : Мали -со НАС на : 4 -велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 -Биста : 90cm/35.43" -Должина на : 70cm/27.56" -Sleeve : 60cm/23.62" Големина на : Medium -со НАС на : 6 -велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 -Биста : 95cm/37.40" -Должина на : 71cm/27.95" -Sleeve : 61cm/24.02" Големина : Голем -со НАС на : 8 -велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 -Биста : 102.6 cm/40.39" -Должина на : 72cm/28.35" -Sleeve : 62cm/24.41" Големина : X-Large -со НАС на : 10 -велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 -Биста : 110.2 cm/43.39" -Должина на : 73cm/28.74" -Sleeve : 63cm/24.80" Големина : XX-Large -со НАС на : 12 -велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 -Биста : 117.8 cm/46.38" -Должина на : 74cm/29.13" -Sleeve : 63cm/24.80" Големина : X-Large | Боја : 01*црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат