• Неодамнешно
Замена на батеријата за V ТЕХНИКА DS6301, DS6321, DS63213, DS6321-3, DS63214, DS6321-4, DS6322, DS63223, DS6322-3,8913350000, се БОРАТ-6010, BT184342, BT284342(2.4 V 700mAh)

Замена на батеријата за V ТЕХНИКА DS6301, DS6321, DS63213, DS6321-3, DS63214, DS6321-4, DS6322, DS63223, DS6322-3,8913350000,

Buyers rating:
DEN 1622.40

Количина на стоки

Ве молиме да користите'Ctrl+F'to најдете вашиот Cordless Телефон Батеријата модел или дел број.Како оваа замена на батеријата може да се вклопат многу модели и дел броеви.Батерија Тип : Ну-МЗ; Капацитет : 700m Ah ; Volts : 2.4 V. Добра Услуга : 12-месечен warrany, 7 D*24 ЧАСА услуги на клиентите.Авторитетен потврда : Сите производи се CE/Ro HS/ISO9001/FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Обезбедување на квалитет : Одделение А клетки, брзо трошоци, ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло заштита.Компатибилни Модели : V ТЕХНИКА DS6301 V ТЕХНИКА DS6321 V ТЕХНИКА DS63213 V ТЕХНИКА DS6321-3 V ТЕХНИКА DS63214 V ТЕХНИКА DS6321-4 V ТЕХНИКА DS6322 V ТЕХНИКА DS63223 V ТЕХНИКА DS6322-3 Part Број : 8913350000, се БОРАТ-6010, BT184342, BT284342 Specifications : Volts : 2.4 VType : Ну-MHCapacity : 700m Ah Димензија : 43.55 x 20.42 x 10.60 mm Tip : Ако имате било какви проблеми, pls контакт од порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат