• Неодамнешно
Замена на батеријата за V ТЕХНИКА DS6221-3, DS62214, DS6221-4, DS62215, DS6221-5, DS62224, DS6222-4, DS62225, DS6222-5,8013260000, 8013300100, 8913260000, 8913300000, 8913300100(2.4 V 700mAh)

Замена на батеријата за V ТЕХНИКА DS6221-3, DS62214, DS6221-4, DS62215, DS6221-5, DS62224, DS6222-4, DS62225,

Buyers rating:
DEN 1812.00

Количина на стоки

Ве молиме да користите'Ctrl+F'to најдете вашиот Cordless Телефон Батеријата модел или дел број.Како оваа замена на батеријата може да се вклопат многу модели и дел броеви.Батерија Тип : Ну-МЗ; Капацитет : 700m Ah ; Volts : 2.4 V. Добра Услуга : 12-месечен warrany, 7 D*24 ЧАСА услуги на клиентите.Авторитетен потврда : Сите производи се CE/Ro HS/ISO9001/FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Обезбедување на квалитет : Одделение А клетки, брзо трошоци, ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло заштита.Компатибилни Модели : V ТЕХНИКА DS6221-3 V ТЕХНИКА DS62214 V ТЕХНИКА DS6221-4 V ТЕХНИКА DS62215 V ТЕХНИКА DS6221-5 V ТЕХНИКА DS62224 V ТЕХНИКА DS6222-4 V ТЕХНИКА DS62225 V ТЕХНИКА DS6222-5 Part Број : 8013260000, 8013300100, 8913260000, 8913300000, 8913300100 Specifications : Volts : 2.4 VType : Ну-MHCapacity : 700m Ah Димензија : 43.55 x 20.42 x 10.60 mm Tip : Ако имате било какви проблеми, pls контакт од порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат