• Неодамнешно
DEWALT DANN222201 3-Инчен 220g HP Продавница тека 50 yd

DEWALT DANN222201 3-Инчен 220g HP Продавница тека 50 yd

Buyers rating:
DEN 480.00

Количина на стоки

Високи перформанси алуминиум оксид жито им овозможува на жито за да се прекине брзо за подолг живот.Флексибилна поддршка лесно се согласува да работат површината.Мерки 3-инчи широка.Мерки 50-метри долго.Од Производителот Dewalt DANN222201 3-Инчен 220 Ронки HP Продавница Тек е абразивни додаток.Оваа високи перформанси продавница тек е 3-инчи широк, и 50 метри долго.Алуминиум оксид жито хартија е 220-чакал и одговара на повеќето сандерс.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат

Големина : 11 / 2" x 50 Двор.Ронки : 120 J.Лепакобврзници крпа подлога обложена со цврсти, отпорни, долготрајни,

DEN 1689.60