• Неодамнешно
Обединетите Абразиви-САИТ 80820 2 X 50 Јарди: 80X Алуминиум Оксид Корисна Продавница Хартија во Ролна, 1-Пакет

Обединетите Абразиви-САИТ 80820 2 X 50 Јарди: 80X Алуминиум Оксид Корисна Продавница Хартија во Ролна, 1-Пакет

Buyers rating:
DEN 1174.56

Количина на стоки

Тип На Производ : Алатки.Пакет Димензии : 11.25" L X11.0" W X2.0" Х. Земја На Потекло : Италија.Пакет Тежина : 3.9 Lbs.ТОЈ 80820 Корисна Ролни, Алуминиум оксид жито.Висок квалитет DA-F материјал за висока флексибилност.Медиум затегнувачка цврстина.Првенствено за рака апликации.За употреба на метал и дрво.Смола над смола за изградба на силна врска отпорни на топлина и влага.Египетскиот памучна крпа поддршка за супериорен издржливост.Отворен грб структура спречува вчитување.Обединетите Абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на мелење тркало, сечење и тркала, обложени абразивни, карбид bur, жица четки, специјализирани производи и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат

Големина : 11 / 2" x 50 Двор.Ронки : 120 J.Лепакобврзници крпа подлога обложена со цврсти, отпорни, долготрајни,

DEN 1689.60