• Неодамнешно
3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат

3M 05028 Комунални Крпа се Тркалаат

Buyers rating:
DEN 1689.60

Количина на стоки

Големина : 1-1/2" x 50 Двор.Ронки : 120 J.Лепак-обврзници крпа подлога обложена со цврсти, отпорни, долготрајни, алуминиум оксид абразивни за производство и одржување на работни места.Користете го за рака брусење на дрво, метал, насликани површини, пластика, fiberglass, и повеќе.На алуминиум оксид комунални се тркалаат изградена на J тежина, лесни и флексибилни крпа поддршка.Се користи за општа намена метални работи.За светлина deburring, расчистување, спојувањето и завршувањето на метални површини.Алуминиум оксид минерални, лепак обврзници изградба на флексибилни J тежина крпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат