• Неодамнешно
VSM 332656 Абразиви 1-1/2 X 50 Дворот 60 Ронки Алуминиум Оксид Крпа се Тркалаат, Средни Одделение, С Пондерирана Подлога,Браун

VSM 332656 Абразиви 1-1/2 X 50 Дворот 60 Ронки Алуминиум Оксид Крпа се Тркалаат, Средни Одделение, С Пондерирана

Buyers rating:
DEN 463.20

Количина на стоки

Најдобро одговара за општа намена deburring и да се меша, тоа е тешка, економска, и третманите кои се отпорни.Најчесто се користи за обоени легури, висока затегнувачка материјали и дрво. 60 ронки.Средни одделение.Продавница се тркалаат.Општа намена.VSM абразиви 1-1/2 x 50 дворот 60 Ронки алуминиум оксид крпа се тркалаат, средни одделение, С пондерирана поддршка.Алуминиум оксид е најчесто користена абразив.Најдобро одговара за општа намена deburring и да се меша, тоа е тешка, економска, и третманите кои се отпорни.Најчесто се користи за обоени легури, висока затегнувачка материјали и дрво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат