• Неодамнешно
Norton A275 Не-Fil Adalox Абразивни се Тркалаат, Хартија Подлога, под Притисок Чувствителни Лепило, Алуминиум Оксид, Водоотпорен, се Тркалаат 2-3/4 Ширина x 25yd Должина, Чакал 80 (П

Norton A275 Не-Fil Adalox Абразивни се Тркалаат, Хартија Подлога, под Притисок Чувствителни Лепило, Алуминиум

Buyers rating:
DEN 1802.40

Количина на стоки

Премиум P-оценување, термички обработени алуминиум оксид абразивни за супериорен живот; согласност заврши^No-Fil Adalox A275 PSA хартија во ролни се исклучителни за сува пескарење апликации^Висока јачина, Б-тежина латекс поддршка за чувствувате сила, намалена работ-носат^Не-пигментирани стеарат (Не-Fil), отворен грб го намалува товарење, без боја трансфер на работа површина^PSA обложени поддршка за лесно монтирање и отстранување.Премиум термички обработени зрна обезбедува 30-50% побрзо намалување на стапката и продолжен живот.Премиум Б-тежина латекс влакна повторно да се спроведува од хартија поддршка е отпорни на абење, повеќе флексибилна и овозможува полесно диск отстранување.FEPA P-оценување на жито постигнува доследен, униформа нула шема.Супериорен обврзници систем оптимизира жито адхезија и се протега се намали живот.Стап и Песок Лист Ролни се Притисок Чувствителни Адхезија (PSA) поткрепени, па можете да излупете ги исклучи лесно и држи ги на на било која должина, брзо; употреба на рака пескарење блокови, file чевли или датотека одбори.Број на Предмети : 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат