• Неодамнешно
TOPZEA 6 Pack Мејсон Тегли Чаши, 12 оз Стакло Черепот Мејсон Пиење Чаши Гимнастик Чаша со Цевчиња старомодни Тегла Пиење Очила Тешки База за Пијалоци, Ракија, Алкохол, Jello

TOPZEA 6 Pack Мејсон Тегли Чаши, 12 оз Стакло Черепот Мејсон Пиење Чаши Гимнастик Чаша со Цевчиња старомодни

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Пакетот вклучува 6 черепот лице тегла очила, 6 блек метал капаци со слама дупки, и 6 за обновливи цевчиња.Капацитет на TOPZEA првенство е околу 12 течност оз (350ml); Големина приближно : 5" долго x 2.6" дијаметар.Мејсон чаша со капак се спречи тоа од се истури-доказ, тоа е исто така лесно се чистат со четка за чистење, и машина за миење садови безбедно.Користење на јасно тегли да се пополни со коктели, сокови, тресе, алкохол, jellos и други вашите омилени топли и ладни пијалоци.Старомодните чаши се совршен за слави ноќта на Вештерките, тематски забави, настани, скара е, bachelorette партии, игра ноќ и други празници.TOPZEA 6 Pcs Черепот мејсон стаклени тегли се користи за да се пополни со коктели, сокови, jellos и други вашите омилени топли и ладни пијалоци; тоа е совршен за ноќта на Вештерките, тематските партии, bachelorette партии, игра ноќ и други празници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат