• Неодамнешно
Boba Чај Шолји со Капак и Слама Обновливи Boba Првенство и Пијалак Гимнастик 22 оз Leakproof

Boba Чај Шолји со Капак и Слама Обновливи Boba Првенство и Пијалак Гимнастик 22 оз Leakproof

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

1.СТАКЛЕНА ТЕГЛА Димензии во инчи : 3.55" L 3.55 x W x 6.30" H,Капацитет 22 Унци секој. 2.ВКЛУЧЕНИ : Силна обновливи 22oz МЕЈСОН Тегли, тесни запечатени складирање капаци, пиење капи,Силикони Случај,слама cleane,две од не ' рѓосувачки челик за обновливи слама (дебела, широк и челик метал цевчиња кои се совршени за пиејќи тапиока бисери ,мали совршен за други пиење). 3.Висок Квалитет И Еко-Пријателски : Дебела 22oz стаклени тегли со храна-безбедно, отпорен на корозија капаци - материјал е сертифициран стандарди за безбедност.Сите оние прегради се BPA, phthalate и ПВЦ слободни. 4.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & повторна употреба : BPA free и доаѓа опремен со своите еколошки премија од не ' рѓосувачки челик слама и почиста.Гимнастик може да биде само рака, измиени, не се мијат со машина за миење на садови. 5.Се ТРЕСАТ ВАШИОТ ПИЈАЛОЦИ СО СИЛИКОНСКИ ПРИКЛУЧОК : Нашата единствена силикони plug го прави лесно да го зграби и да си одат!Едноставно печат капакот по пополнување и поп и тоа отворено, кога сте подготвени да започнете со пиење на вашата boba млеко чај, тајландски чај, пијалак или на кафе!Одлично за тресење на вашите пијалоци да се создадат меурчиња.Боја : Сива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат